Štrúdlování a jarní pohoda v knihovně

První ročník soutěže o nejlepší štrúdl byl spojený s následnou ochutnávkou všech soutěžních produktů. Soutěže se mohl zúčastnit každý, kdo v dopoledních hodinách donesl do knihovny domácí štrúdl. Po celé odpoledne mohla veřejnost nejen ochutnávat štrúdly, ale také si zakoupit knihy z dobročinného antikvariátu Farní charity Beroun. Svou účastí a svými příspěvky návštěvníci pomohli veřejné sbírce Dobrá vůle (www.dobra-vule.cz). Pro děti byly připravené výtvarné dílničky. Soutěž se uskutečnila ve středu 16. května 2018.

Plakát       Fotografie