Babi, dědo, vyprávějte o Vánocích

Rodinné centrum Slunečnice vyhlásilo výtvarnou soutěž pro děti, které měly požádat babičku či dědu, aby jim vyprávěli jak prožívali Vánoce, když byli sami dětmi. Měli doma vánoční stromeček? Jak vypadal? Jaké vánoční zvyky dodržovali? Pomáhali mamince s přípravami? Co všechno se jedlo u vánočního stolu? Jaké dostávali dárky? Vyráběli sami nějaké dárky, aby Ježíškovi pomohli? Jak trávili vánoční svátky?

To, co děti nejvíce zaujalo, namalovaly. Výstava těchto dětských dílek se uskuteční během prosince 2017 ve vestibulu knihovny.